18. května 2019

Svatební den na zámku Křinec

aneb vše co potřebujete vědět o svatbě

ORGANIZÁTOŘI & PARTNEŘI

Středočeský kraj

Dotace středočeského Fondu kultury a obnovy památek v roce 2019.

Městys Křinec

Zámek Křinec

Zachránili jsme upadající historii a vdechli ji nový směr. Jde to sice pomalu, ale jsme pod novou střechou a máme vám co nabídnout. Nahlédněte s námi do minulosti i současnosti, podívejte se na nové expozice a vnímejte souvislosti. Je důležité vědět, vnímat a vstřebávat. Stavte se kdykoli v turistické sezóně do dubna do října, přijďte se podívat na zajímavé akce a program během celého roku. Na našem zámku se také oddává. Můžeme vám k tomu připravit občerstvení anebo vám malou komorní svatbu připravit na klíč.

Květiny Konvalinka

Profesionální floristka a aranžérka Jana Horáková, využila své praxe v jednom z největších obchodních domů v Praze. Nyní je majitelkou květinového salónu Konvalinka v Rožďalovicích a zúročuje své zkušenosti z oboru v poskytování širokých služeb v oblasti vazeb květin, tématických květinových aranžmá, svatebních kompozic a kompletního květinového pojednání. Svou kreativitou, umem a pečlivostí se za krátký čas svého působení se stala vyhledávaným květinovým odborníkem v oblasti Nymburska. Poděbradska a Jičínska. Nezná slovo “problém”.

Dress Mania – svatební a společenský salon Poděbrady

Svatební salon DressMania Poděbrady vám přináší ty nejkrásnější a nejnovější svatební a společenské šaty. Naše šaty vás okouzlí svou krásou, stylem, luxusními materiály a elegancí – to vše za velmi přijatelné ceny. Jsme nově otevřený salon, ale přinášíme zkušenosti a znalosti z tohoto oboru, kde již osmým rokem úspěšně fungujeme. Jistě Vás potěší profesionální přístup a milé jednání. Chápeme, jak významnou událostí je pro nevěstu výběr svatebních šatů. Nemějte obavy a nebojte se být náročná. U nás ve svatebním salonu DressMania se pokusíme vyplnit všechny Vaše představy ať už o svatebních a nebo i o nádherných společenských šatech.

Půjčovna svatebních a společenských šatů, Kozojídky – Nový Bydžov

Nehledejte módní návrhářku, ale stavte se u nás a my vás přesvědčíme, že někdy mnoho znamená ještě více. Budeme pozornými a pečlivými hodnotiteli a posuzovateli při výběru šatů pro váš den Dé! Užijeme si společně momenty příprav a věřte, že s našimi šaty budete spokojeni!

Střední škola designu Lysá nad Labem

Také zde se v mladých talentech podporuje láska k umění. Jediná středočeská prestižní umělecká střední škola vyučuje obory: grafický design, oděvní design a design interiéru a bytových doplňků. Vždyť také podmínkou pro přijetí žáka ke studiu je vykonání talentové zkoušky. Tyto obory doplňuje studijní obor bez talentové zkoušky produkční činnost v umění a reklamě. To nejlepší z tvorby předvedou mladí a talentovaní studenti v rámci jednoho přehlídkového bloku také na Svatebním dnu.

Šperky Stefany Železný Brod – Bzí

Rodinná firma STEFANY se již třetí generaci věnuje ruční výrobě šperků. Tvoří z drahokamů, polodrahokamů, v kombinaci s obecnými i drahými kovy. V jejích dílnách vznikají originální designové kousky. Šperky Stefany nosí význačné světové osobnosti a můžete je mít i vy. A proč ne třeba v podobě zásnubního anebo snubních prstýnků. Jsme přesvědčeni, že budete už na první pohled okouzleni krásou a dokonalostí práce šikovných českých rukou.

Andělská kavárna

Pohoštění s láskou a s pověřením od těch nad námi. Ti sice nesouhlasí s čertovským pokušení v podobě alkoholu, ale s přimhouřením očí…
Alko i nealko nápoje, káva, čaj, andělské sladkosti i slanosti a základní kavárenský sortiment pro uspokojení duše, oka i srdce. A co třeba poezie a čtení z knížek? A klavír.. A co třeba několika chodová rodinná večeře v zámecké jídelně, spojena s prohlídkou zámku?

Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli

Dáváme prostor, čas, zkušenosti a předáváme lásku k řemeslu. Komu? Přece nastupující generaci mladých nadšenců v oboru. O tom jak jim to jde od ruky, uvidíte na vlastní oči. Co uvidíte, ochutnáte a pochválíte. Jsou to šikulky!

Lucie Kolbabová – Cukrářská výroba

Přesvědčte se o tom, co je to láska k řemeslu. Její výrobky pečené s láskou ochutnáte a ještě se dozvíte řadu novinek z oboru a určitě si něco nového a chutného od Lucie objednáte.

J. S. Welšánek – Rekreační jízdy na koních a dětské tábory

Láska ke zvířatům a speciálně ke koním. Zodpovědnost, řád a smysl pro věc. Nesedíme u počítačů, ale jsme aktivní. Hýbeme se, staráme se, pečujeme a užíváme si život s našimi čtyřnohými přáteli. Připojte se!

Sklárna Rückl

Milujeme sklo a dotýkáme se ho našim srdcem a vrýváme do něj naši duši. Na vaše přání do něj vložíme i vaše poselství a vzpomínku na váš den všech dnů z nejkrásnějších. Se sklem pracujeme svědomitě a na vysoké profesionální úrovni.

Domov Rožďalovice

Naším krédem je péče o stárnoucí tělo a duši našich spoluobčanů, kteří již nezvládají starost o sebe sama. Nenahrazujeme rodinu, ale snažíme se, aby se u nás každý klient jako v rodině cítil. Kromě základní péče o tělo se snažíme pečovat i o ducha. Hrajeme loutkové divadlo, modelujeme a tvoříme z hlíny, malujeme, šijeme, vážeme a aranžujeme. Něco malého z naší práce jsme vám přivezli ukázat. Třeba si budete chtít jako vzpomínku na Svatební den. přinést malou pozornost domů.

Dřevostavby na klíč – montované domy – WOOD SYSTEM

Tvoříme dřevostavby a vy jste projektanté. Za téměř dvacet let na trhu a při skoro tisíci zrealizovaných a odbornou veřejností oceňovaných staveb, umíme skoro vše. Dokážeme stavět také neobyčejné venkovské domy a jeden z nich je vám k dispozici jako vzorový dům 4+kk. Kde? V Rožďalovicích, v ulici U Fary 513. Zavolejte a domluvte si schůzku, budete překvapeni tím, co dokážeme v rekordním čase a ve špičkové kvalitě. Nezapomínáme také na finanční možnosti našich klientů a jako jedni z mála stavíme bez jakýchkoli záloh.

Lucie Otavová – profesionální fotografka

O Luciině profesionální práci svědčí především její fotografie, a ty není třeba komentovat přesvěčte se sami. Kromě webu a faceboku uvedeného v nadpisu naleznete její portfolia také na Rajčeti, GuruShots, 500px a Instagramu.

Vinařství Vondrák – Mělník

Ve víně je pravda, o tom se nebude nikdo z nás přít, ale ve vínech z mělnicka, je pravd o trochu víc. Je to snad i tvrdou prací na vinicích položených severněji od tradičních oblastí a trochu dál od sluníčka. V našich vínech se odráží všechny vůně a chutě Polabí, nádherné barvy okolních luk a síla řeky, ke které vinice neodmyslitelně patří. Každou další a další skleničkou se vám v těle roztančí smyslnost, radost ze života. Tak na zdraví!